Valdštejn za první republiky - výstava dobových pohlednic

25.07.2018 14:11

Tato výstava na souboru pohlednic z první republiky dokumentuje podobu hradu Valdštejna, jak jej mohli vidět turisté mezi lety 1918 až 1938. Výstava je doplněna o stručnou časovou osu z těchto let a informacemi o osobnostech této doby, které hrad Valdštejn rády navštěvovaly. Součástí výstavy je i fotokoutek, kde se návštěvníci mohou vyfotit před zvětšenou prvorepublikovou fotografií. Pro děti ale i další zájemce jsou připraveny jako doplněk výstavy jednoduché skládačky s motivy starých pohlednic. K výstavě byly vydány: turistická vizitka a dvě pohlednice. Jako suvenýr si můžete z hradu odnést čokolády v několika příchutích či medovinu s etiketou hradu Valdštejna. Výstava je umístěna na tabulích na druhém nádvoří areálu hradu a potrvá do konce září.