Liberecký kraj si přivezl tři ocenění z veletrhu cestovního ruchu Holiday World

02.03.2017 8:16

Více než šest stovek vystavovatelů spolu s kraji a regiony se prezentovalo ve druhé polovině února na Holiday World 2017. Liberecký kraj tady ani letos nechyběl se svou nabídkou a bodoval.

„V anketě Kraj mého srdce, ve které mohou hlasovat návštěvníci veletrhu, jsme zvítězili v kategorii Zimní dovolená. Potvrzuje to fakt, že Jizerské hory i Krkonoše jsou stále oblíbeným cílem turistů. Druhé místo, hned po Hlavním městě Praha, jsme získali v kategorii Zážitky a adrenalin.

Třetí cenu Liberecký kraj obdržel v soutěži o Nejpůsobivější propagační materiál. „V této kategorii, kterou hodnotí odborná porota, jsme získali první místo za stolní kalendář s akcemi na celý rok 2017. To je ostatně i smyslem propagace letošního roku – představovaní kulturních, sportovních a společenských akcí, které se u nás konají po celý rok,“