Kalendář akcí

19. 06. 2019 10:00 Mateřinka 2019

ÚTERÝ 18. 6.

16:00 – 18:00 Naivní divadlo Liberec - ELEFANTELIN -  Nám. Dr. E. Beneše

10:00   Florschütz & Döhnert, Berlín, Německo – SVĚT JE PLNÝ DĚR  - Studio NDL

15:00 Pozvání na festival v libereckých ulicích - Náměstí Dr. E. Beneše

16:00 Slavnostní zahájení - Sál NDL

16:15 Divadlo Minor, Praha - KOUKEJ, SVĚT! - Sál NDL

17:30 Florschütz & Döhnert, Berlín, Německo - SVĚT JE PLNÝ DĚR  - Studio  NDL

19:00 Petr Nikl - ABECEDNÍ ZPĚVY - Jeviště NDL

20:30 Zastavení na výstavě – PETR NIKL – OPICE -  Bar NDL

21:30 Petr Píša a spol, Třešť  - OBŘÍ LOUTKA - REZAVÁ RAPSODIE - Náměstí Dr. E. Beneše

 

STŘEDA 19. 6
10:00 – 18:00 Naivní divadlo Liberec - ELEFANTELIN -  Nám. Dr. E. Beneše

8:30 Divadlo loutek Ostrava - BATO A LATO - Malé divadlo

9:00 Divadlo Lampion, Kladno - MYŠI PATŘÍ DO NEBE – Jeviště NDL

9:00 Teatre de l´Home Dibuixat, Castelló de la Plana, Španělsko - SCREEN MAN - Studio NDL

10:00 Divadlo loutek Ostrava - BATO A LATO - Malé divadlo

11:00 Teatre de l´Home Dibuixat, Castelló de la Plana, Španělsko - SCREEN MAN - Studio NDL

11:00 Divadlo Lampion, Kladno - MYŠI PATŘÍ DO NEBE – Jeviště NDL

13:00 Zastavení na výstavě - KAŠPÁRCI A KAŠPAŘI (Z) ŘÍŠE LOUTEK – Malá výstavní síň

15:00 Studio Damúza, Praha - MOMENT! - Studio NDL

17:00 Divadlo Drak, Hradec Králové - O ZLATÉ RYBCE - Sál NDL

17:00 Studio Damúza, Praha - MOMENT! - Studio NDL

17:00 Divadlo Cirkus Žebřík, Zdice - HMYZÍ CIRKUS - Zahrada Jedličkova ústavu

19:00 Koncert - POHROMADĚ NA PŘEHRADĚ – Bar NDL

 

ČTVRTEK 20. 6.
10:00 – 18:00 Naivní divadlo Liberec - ELEFANTELIN -  Nám. Dr. E. Beneše

8:30 Buchty a loutky, Praha - KOCOUR V BOTÁCH - Městské divadlo Turnov

9:00 Theater De Spiegel, Antverpy, Belgie - ZVÍDAVOST- Jeviště NDL 

10:00 Naivní divadlo Liberec - ŽLUTÉ - MODRÁ- ZELENÝ - Studio NDL

11:00 Theater De Spiegel, Antverpy, Belgie -  ZVÍDAVOST - Jeviště NDL

13:15 Zastavení na výstavě - DVĚ VÝROČÍ - Galerie U Rytíře

14:00 Divadlo 100 Opic, Praha - PES A DRAK ZUŠ

16:00 Divadlo 100 Opic, Praha - PES A DRAK - ZUŠ
16:00 Divadlo b, Praha - iOTESÁNEK - Studio NDL

17:00 Divadlo Alfa, Plzeň - HONZA. HONZA? HONZA! - Sál NDL

18:00 Divadlo b, Praha - iOTESÁNEK - Studio NDL
 

PÁTEK 21. 6.

10:00 – 18:00 Naivní divadlo Liberec - ELEFANTELIN -  Nám. Dr. E. Beneše

9:00 Naivní divadlo Liberec -  ŠŠŠŠ. ŠŠŠŠ. HŮŮŮ. HAF! - Studio NDL

9:00 Divadlo Alfa, Plzeň - HONZA. HONZA? HONZA! - Městské divadlo Jablonec nad Nisou

9:00 Theater De Spiegel, Antverpy, Belgie - TOTO NENÍ KNIHA – ZUŠ

10:00 WORKSHOP BÁRY HUBENÉ - Truhlárna NDL

10:00 Buchty a loutky, Praha - KOCOUR V BOTÁCH - Sál NDL

11:00 Theater De Spiegel, Antverpy, Belgie - TOTO NENÍ KNIHA – ZUŠ

11:00 Naivní divadlo Liberec -  ŠŠŠŠ. ŠŠŠŠ. HŮŮŮ. HAF! - Studio NDL

14:00 Divadlo rozmanitostí, Most - VÝLET - Studio NDL

15:00 PREZENTACE 3 FESTIVALŮ Z AMERICKÉHO KONTINENTU - Klub NDL

16:00 Divadlo rozmanitostí, Most - VÝLET - Studio NDL     

19.00 PROJEKCE KRÁTKÝCH ANIMOVANÝCH FILMŮ - Klub NDL

 

SOBOTA 22. 6.
10:00 – 18:00 Naivní divadlo Liberec - ELEFANTELIN -  Nám. Dr. E. Beneše

9:00 Teatr lalek, Wroclaw, Polsko - DŽUNGLE - Jeviště NDL

10:00 Divadlo U staré herečky, Hradec Králové - MAUGLÍ - Studio NDL

11:00 Teatr lalek, Wroclaw, Polsko - DŽUNGLE - Jeviště NDL

12:00 vi.TVOR – KALD DAMU, Praha - DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ – Klub NDL

16:00 Bábkové divadlo Bratislava, Slovensko - POPOLVÁR - Sál NDL

17:00 Slavnostní zakončení a vyhlášení výsledků – NDL

20:00 Tančírna Třešť - ORCHESTRoj - Náměstí Dr. E. Beneše      

Zpracovávám...