Kalendář akcí

17. 02. 2019 11:00 Mistrovství republiky v závodech psích spřežení 2019 v Zásadě
O víkendu 16.- 17. února 2019 se v městysu Zásada na úpatí Jizerských hor bude konat závod psích spřežení. Závodníci budou soutěžit ve dvou hlavních disciplínách a to ve Sprintu a v MIDu.
16.- 17. 2. 2019 se v městysu Zásada bude konat závod psích spřežení. Tento ročník bude velmi dobře obsazen. Přijedou ti nejlepší závodníci z celé ČR. Očekáváme přes 100 závodníků a cca 350 psů. K vidění budou závodníci jak s jedním psem na běžkách, tak také 12-ti spřeží se speciálně šlechtěnými psy pro tento výjimečný sport. Závodu se většinou účastní všechna psí plemena od sibiřských husky, samojedů, českých horských psů přes aljašské husky, evropské husky, grónské psy až po evropské saňové psy, kteří jsou špičkou ve sprintové disciplíně.

Trať je ideálně postavena pro diváky, kteří mohou sledovat závodníky nejen na startu a v cíli, ale i průběžně na trati, která je z velké části viditelná ze startu. Pořadateli závodu jsou domácí SK Zásada z.s. a Sportovní klub Krakonoš z.s. jako zástupce klubu psích spřežení organizovaný pod Českou asociací sleddog sportů z.s.

Nenechte si ujít tento neopakovatelný zážitek a přijďte podpořit závodníky a jejich psí týmy.
 

Zpracovávám...