Kalendář akcí

14. 02. 2019 09:00 Jarní prázdniny v iQlandii
Od 1. 2. do 16. 3. máme v iQLANDII a iQPARKU otevřeno od 9.00 do 19.00. Spolu s rozšířenou otevírací dobou jsme nakombinovali program pro školy i pro dovolenkáře na jarních prázdninách.
iQLANDIA si pro tebe a tvou rodinu nachystala na jarní prázdniny program od rána do večera. Tak přijeď - poznej - vyzkoušej!

Pro všechny dovolenkáře, co si užívají hor v okolí, i jednodenní návštěvníky máme na jarní prázdniny připravený bohatý program:
  • denně 1. 2. - 16. 3.  od 14.00 a od 15.00
Hurá do laboratoře: Tajemství prvků - přijď do našich laboratoří zkoumat vybrané prvky periodické tabulky prvků a odhalovat jejich tajemství. Workshop se koná u příležitosti našich oslav 150. výročí Mendělejevovy periodické tabulky prvků. Koná se zdarma v rámci vstupného do expozic. Kapacita omezena, vyzvedni si rezervační vstupenky na pokladně.
  • denně v průběhu prázdnin
Vyfoť se s maskotem KosmiQem - po celou dobu jarních prázdnin můžeš v iQLANDII narazit na KosmiQa - našeho maskota, který se s tebou rád vyfotí kdekoliv v centru, kde na něj zrovna narazíš -  třeba u hvězdného tunelu, u vodní fontány nebo na simulátoru zemětřesení.
  • denně od února
Výstava Meteor 55 - pro všechny fanoušky populárně vědeckého magazínu Meteor, který v rozhlasovém éteru běží už 55 let, jsme připravili výstavu fotografií Meteor 55. Ty zachycují v netradičních situacích práci vědců, kteří na pořadu spolupracují. Výstava jistě zaujme i ty, kteří tento program zatím neznají. Fotografie jsou opravdu povedené. 
  • 15. 2. od 16.00 do 16.00 do 19.00
iQCAFÉ - slavnostní vernisáž výstavy Meteor 55. Bubenická show, povídání s autory pořadu Meteor.

Kromě toho si v iQLANDII užiješ více než čtyři sta interaktivních exponátů v deseti expozicích. Můžeš si například popovídat s humanoidním robotem Thespianem, uzavřít se do gigantické bubliny, absolvovat kosmonautický výcvik, projít se Světelným tunelem či se prostřednictvím stroje času přesunout do prehistorie.

 

 

Zpracovávám...