Kalendář akcí

06. 12. 2018 09:00 Vánoční trhy na Bělišti
Aby pro vás nebylo předvánoční období jen obdobím shonu, zveme vás na tradiční vánoční trhy do národopisné expozice. V druhém adventním týdnu si můžete odpočinout a nasát jedinečnou vánoční atmosféru ve vyzdobených prostorech Běliště.
Od středy do neděle budete mít možnost nakoupit dárky a vánoční zboží, občerstvit se teplým moštem či oblíbeným Bělišťákem a dalšími pochoutkami. Po celý týden budou pro menší návštěvníky probíhat výtvarné dílny SVČ Mozaika.

Obdivovat můžete také řemeslnou zručnost paní S. Mlejnkové, která předvede zdobení vánočních ozdob artyčokovou metodou, paní V. Polákové, která bude tvořit ozdoby a přáníčka technikou paličkované krajky a výrobky z papírového pedigu a patchworku paní A. Matějkové. V přízemí domu budou trhy provázeny prodejní výstavou malířky, kreslířky a grafičky Ivany Kantůrkové.

V pátek od 16 hodin vystoupí před domem s dechovými nástroji žáci ZUŠ pod vedením Rudy Müllera. V sobotu od 11 hod. sehraje liberecké divadlo Rolnička pohádku „ O tom, co se možná stalo“. Odpoledne vás Rodinné centrum Andílek vyzve, abyste vytvořili ozdobu na vánoční stromek, který bude zdobit nové prostory centra v budově pošty.
 
 

Zpracovávám...