Kalendář akcí

17. 06. 2018 09:00 Zámecké slavnosti ve Svijanech
Zámek Svijany přivítá 17. června hosty na Zámecké slavnosti při příležitosti výročí otevření zámku veřejnosti po rozsáhlé rekonstrukci. Zámek Svijany byl až do nedávna v havarijním stavu.
Zámek Svijany oslaví již druhé výročí od otevření zámku veřejnosti. V neděli 17. června se můžete těšit na celodenní program pro celou rodinu. Zámecký areál se pro vás otevře již v 9 hodin ráno. Těšit se můžete na řadu zajímavých tradičních i netradičních stánků s občerstvením a chybět nebude ani pivní osvěžení v podobě Zámeckého Mázu uvařeného speciálně ke slavnostnímu otevření zámku Svijany v loňském roce.

Kromě zámku je možno navštívit i přilehlý pivovar, exkurze se budou konat každých 30 minut, je ovšem nutné si předem rezervovat místo.

Návštěvníci se mohou těšit na mnoho zajímavých stánků s krajovými produkty a kulinářskými specialitami. Mimo to si budou moci pochutnat na grilovaném mase v nově otevřeném grilu Zámecký šenk. Milovníci svijanského piva by si neměli nechat ujít především Zámecký Máz, který pivovar poprvé uvařil k loňskému slavnostnímu otevření zámku a od té doby patří do široké nabídky svijanských speciálů.
 
 
 
 

Zpracovávám...